Соціально-економічний добробут населення в умовах макроекономічної нестабільності

29 вересня 14:00-17:00

В умовах макроекономічної нестабільності та поширення кризових тенденцій у різних сферах суспільного життя нагальною потребою українського суспільства є розробка та реалізація науково обґрунтованої державної політики у сфері соціально-економічного добробуту населення. Події, що відбуваються сьогодні в світі, свідчать про настання системної кризи, що охоплює практично всі сфери суспільного життя і пов’язана із тим, що більшість соціально значущих рішень в сучасних умовах приймаються без глибокого і всебічного аналізу їх наслідків. У рамках дискусії запрошені експерти презентуватимуть відповіді на наступні актуальні питання: 

  • Якими є  ключові детермінанти соціально-економічного добробуту населення в умовах макроекономічної нестабільності?

  • Який міжнародний досвід потрібно впровадити в Україні для ефективного інституційно-організаційного забезпечення соціально-економічного добробуту населення?

  • Якими є стратегічні пріоритети державної політики соціального захисту та економічної підтримки населення України в сучасних умовах?

Ганна ТОЛСТАНОВА

Доктор біологічних наук, професор, проректорка з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Семен ГЛУЗМАН

Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник, колишній дисидент та політв’язень

Ірина ПІНЧУК

Доктор медичних наук, професор, директорка Інституту психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директорка Міжнародного центру обміну технологіями в сфері залежностей

Юрій КАРЯГІН

Доктор габілітований, професор, голова Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі, професор Вищої школи туризму та іноземних мов (Польща)

Завантажити