Студентський конкурс EFBM: Екосистема розумного міста

30 вересня 2021 року

Місце проведення:

Українсько-норвезький центр з міжнародної освіти та досліджень у галузі економіки і фінансів державного сектору

Економічний факультет

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Організатори: Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Бізнес-школа Університету Норд, Студентський парламент економічного факультету

Спонсор: Huawei

 

Запрошуємо студентів 2, 3, 4 курсів та магістратури економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяти участь у студентському конкурсі EFBM: Екосистема розумного міста в межах ІІ Форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка».

Студентський конкурс EFBM: Екосистема розумного міста в 2021 році має на меті розвиток знань студентів про можливості реалізації концепції «розумного міста» в Україні.

У рамках конкурсу студенти візьмуть участь у ІІ Форуму EFBM 2021 «Зміни. Адаптація. Нова економіка». У центрі уваги конкурсу – діалог між молоддю та представниками бізнесу, органів влади та науковців для обміну інформацією та обговорення найкращих практик для вирішення викликів розвитку концепції «розумного міста» в Україні.

Команда студентів отримує конкретний кейс для аналізу та розробки сценарію реалізації концепції «розумного» міста  в межах напрямку панелі «Смарт-сіті: виклики сучасного міста». Команди презентуватимуть свій сценарій панелі журі, яке складатиметься із авторитетних фахівців України і Норвегії.

 

Регламент

05-10 вересня 2021 року – отримання заявок на участь у конкурсі

13 вересня 2021 – оголошення кейсу та формування команд

30 вересня 2021 – презентація сценарію панелі журі та оголошення переможця.

 

Форма для реєстрації:
https://forms.gle/poCMivjce2ayL7HQ9