День Кар’єри за участі партнерів Форуму

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «ДЕНЬ КАР’ЄРИ ECONOMICS» –– майданчик для комунікації здобувачів освіти і випускників з представниками ТОПових українських і міжнародних компаній.
Розклад ярмарки вакансій «День кар’єри ECONOMICS»
29 вересня 2021 р.
(експо зона економічного факультету,
Вул. Васильківська, 90а, м. Київ)
10:00 – відкриття ярмарки вакансій.
10:30- 12:30 – економічний квест для студентів.
13:00 – розіграш подарунків серед зареєстрованих відвідувачів ярмарку вакансій.
15:00 – завершення ярмарки вакансій.

01 жовтня 2021 р.
(онлайн на платформах ZOOM і Microsoft Teams)
13:00 – вебінар з NESTLE.
14:00 – вебінар з Райффайзен Банк Аваль.
15:00 – вебінар з Національним банком України.
16:00 – вебінар з Blackshield Capital.

Заплановані кар’єрні івенти:
■ Ярмарок вакансій з кращими роботодавцями (офлайн).
■ Живе спілкування з представниками компаній (HR’ами, менеджерами з пошуку та розвитку талантів).
■ Онлайн вебінари про кар’єру й саморозвиток, лайфхаки проходження співбесід, прокачку професійних скілів.
■ Конкурси та вікторини від компаній-учасниць.

Під час ярмарки вакансій відвідувачізможуть:
► Познайомитися з діяльністю ТОПових компаній.
► Дізнатися про відкриті вакансії, програми стажувань або практики для молодих фахівців.
► Поспілкуватися з HR’ами, які підкажуть як скласти резюме, підготуватися до співбесіди, відповідати имогам роботодавців, розпочати кар’єру та досягнути успіху у професії.

Компанії-роботодавці отримають можливість:
► Знайти талановиті кадри для співпраці, сформувати кадровий резерв.
► Провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед здоубвачів освіти та випускників.
► Обміну кращими практиками, знаннями та досвідом, донести свої побажання майбутнім співробітникам.

КОМПАНІЇ–УЧАСНИЦІ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ

Назва компанії Сфера діяльності
BlackShield Capital Blackshield Capital Group — команда амбітних гравців фінансового ринку, що спеціалізується на наданні комплексних послуг для заможних клієнтів і компаній зі Східної Європи: корпоративні фінанси і консалтинг, структурування активів і угод, управління капіталом.  Менеджмент компанії більше 15 років розвивав свою експертизу в міжнародній банківській та інвестиційній сфері, працюючи в Barclays Investment Bank, Credit Suisse, Morgan Stanley Wealth Management, Citibank, HSBC Bank.
GENESIS Genesis – це одна з найбільших продуктових ІТ-компаній України і світу. Майже 2000 спеціалістів в п’яти країнах створюють продукти, що змінюють життя мільйонів людей у всьому світі.
Genesis – це:
–  Екосистема з понад 15 бізнесів у чотирьох напрямах – новинні онлайн-медіа, класифайди, R&D та інвестиції.
– Продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця.
– Один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple у країнах CEE.
– Найкращий ІТ-роботодавець в Україні за версією DOU.
KPMG KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Офіси представлено у 147 країнах, де працює понад 219000 професіоналів.
В Україні KPMG надає послуги провідним вітчизняним і міжнародним підприємствам та організаціям з 1992 року, офіси компанії розташовані в Києві та Львові.
Наша мета – перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду для своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.
Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі та допомагати їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу.
Це одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над масштабними проектами.
Elfa Group Elfa Group – це багатонаціональна косметична компанія. Заснована в 90 -х роках як дистриб’ютор косметики, пройшла довгий шлях від місцевої компанії до багатонаціональної фірми.
Elfa Group постійно розробляє та створює нові рішення. Cильною стороною компанії є 2 відділи досліджень та розробок у Лодзі та Києві з найкращими косметологами та 6 фабрик у трьох європейських країнах, де виробляється продукція і упаковка бренду.
Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву Регіональне відділення ФДМУ по м. Києву є територіальним органом Фонду державного майна України, що реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, оцінки, використання та відчуження державного майна, управління об’єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери його управління.
Мета – залучення сталих інвестицій через приватизацію та оренду за новими прозорими правилами.
У своїй діяльності реалізуємо гасло “Кожен українець – інвестор”.
Біофарма-Плазма Біофарма-Плазма – експерт в області підтримки імунітету.
Розробляє і випускає технологічно складні препарати як для тих, кому потрібна системна підтримка здоров’я, так і для пацієнтів, яким потрібна допомога в екстрених ситуаціях: в реанімаціях, під час інтенсивної терапії, при захворюваннях крові і низці онкологічних захворювань.
Національний банк України Команда Національного банку об’єднує фахівців високої майстерності, які разом працюють задля покращення добробуту українців. Вони розвивають гнучку та адаптивну корпоративну культуру сучасного європейського центрального банку з високими стандартами професійної етики та доброчесності.
Переваги роботи в Національному банку України:
– Конкурентна заробітна плата, премії на основі оцінювання результатів роботи (КРІ)
– Професійний та особистісний розвиток
– Кар’єрне зростання
– Можливість бути дотичним до розвитку країни
– Система мотивації
– Комфортне робоче середовище та гнучкий графік роботи
– Недержавне корпоративне пенсійне страхування
Державна установа “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” Офіс з розвитку підприємництва та експорту працює задля сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Україні, підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників за межі нашої країни.
Підприємці та експортери можуть отримати допомогу за напрямами:
– підтримка малого і середнього підприємництва;
– допомога в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом;
– промоція українських товарів та послуг за кордоном;
– розвиток експортних компетенцій українського бізнесу.
EY EY – це міжнародна компанія, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, оподаткування, юриспруденції, супроводу угод і консультування, а також є одним із найкращих роботодавців у світі. Щороку ми працевлаштовуємо понад 150 студентів і випускників без досвіду роботи і можливістю поєднувати навчання та роботу. Удосконалюючи бізнес через наші послуги, прагнемо змінювати світ на краще — для клієнтів, співробітників і суспільства загалом.
PwC Україна

PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 158 країнах працює близько 250000  фахівців. Надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості.
Мета – бути найкращими.
Інновації та прагнення досягати найвищого результату становлять основу розвитку компанії. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг.

ПроКредит Банк ПроКредит Банк – німецький банк, що входить до міжнародної банківської групи ProCredit. Наші сильні сторони – прозора система цінностей, відсутність жорсткої ієрархії, відкритість до нових ідей, думок і знань. А ще, наявність тримісячної англомовної програми Onboarding, допомагає молодим спеціалістам прокачати свої хард та софт скіли та розпочати кар’єру у міжнародній компанії без досвіду роботи.
Альфа-Банк Україна Альфа-Банк Україна – один з найтехнологічніших банків країни, за якими майбутнє. Згідно з рейтингом Нацбанку України, Альфа-Банк входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розмірами активів. Альфа-Банк Україна – це дійсно робота на мільйон.
ANCOR Ukraine ANCOR Ukraine – це міжнародна стаффінговая група, яка надає послуги бізнесу в галузі рекрутменту, аутсорсингу і консалтингу в 9 країнах світу.
Ми більше 30 років допомагаємо працевлаштувати тисячі кандидатів, виростили сотні успішних HR`ів, і кожен місяць в свою команду запрошуємо десятки фахівців.
Baker Tilly Baker Tilly – одна з найбільших аудиторських та консалтингових компанії України. 22 роки ми працюємо, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнес наших клієнтів.
Основні напрями діяльності – аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, послуги зі сталого розвитку, незалежна оцінка, ТЦУ та послуги з бухгалтерського обліку.
Baker Tilly є членом міжнародної мережі Baker Tilly International, яка представлена у 148 країнах та входить до 10 найбільших консалтингових компаній світу. Наші клієнти – це найбільші сільськогосподарські, промислові, виробничі та фінансові компанії України.
lifecell lifecell — український телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету.
Діджитал-оператор lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи та послуги для користувачів. До цифрового портфоліо компанії входять: месенджер BiP, хмарне сховище lifebox, застосунки Журнали, TV+, lifecell music тощо.
lifecell є соціально-відповідальною компанією та реалізує низку проектів, направлених на розвиток освіти.
Міністерство цифрової трансформації України Міністерство цифрової трансформації України – центральний орган виконавчої влади, який відповідає за формування та реалізацію державної політики у сфері цифровізації, відкритих даних, національних електронних інформаційних ресурсів, інтероперабельності — взаємодії мережевих систем базі уніфікованих інтерфейсів або протоколів, впровадження електронних послуг та розвиток цифрової грамотності громадян. Створене у вересні 2019 року.
Міністерство є центральним засвідчувальним органом у сфері електронних довірчих послуг. Також до компетенції Міністерства належить розвиток широкосмугового доступу до інтернету, телекомунікаційних мереж та ІТ-індустрії.
Procter & Gamble Компанія Procter & Gamble вже понад 180 років пропонує споживачам з усього світу одне з найширших портфоліо якісних та інноваційних брендів, які знайомі кожному. Серед них – Always, Ariel, Blend-a-Med, Fairy, Gillette, Head & Shoulders, Lenor, Oral-B, Pampers, Pantene і Tide.
Секрет успіху полягає в тому, що наша робота базується на трьох простих ідеях: лідерство, інновації та відповідальність перед суспільством.
На сьогодні, P&G забезпечує близько 500 робочих місць як в центральному офісі в Києві, так і на виробничих підприємствах – в м. Борисполі та м. Покров (м. Орджонікідзе).
Coca-Cola HBC Coca-Cola Hellenic Bottling Company – один із найбільших світових ботлерів, що займається розливом та дистрибуцією  безалкогольних  напоїв  партнера The Coca-Сola Company.
Це сильна і талановита команда, яка досягає найкращих результатів, навчаючись і здобуваючи перемоги щодня у 29 країнах, на 3 континентах, працюючи як єдина команда задля створення позитивних змін у тих громадах, частиною яких вони є.
Roland Berger Компанія Roland Berger, заснована в 1967 р., є одним з лідерів світового ринку стратегічного консалтингу. Ми єдина глобальна консалтингова фірма з європейським корінням.  Близько 2400 співробітників Roland Berger працюють в 50 офісах фірми в 36 країнах. Roland Berger успішно реалізує проекти на всіх основних міжнародних ринках. Приєднуйся до світу консалтингу разом з RB.
Райффайзен Банк Аваль Частина банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ, Австрія. Це надійний бізнес-партнер на банківському ринку України. Прагне створювати позитивний клієнтський досвід всередині та назовні.
Nestlé Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя.
Маючи досвід у понад 150 років, Nestlé переконана, що для тривалого процвітання, потрібно створювати цінності для споживачів і суспільства в цілому. Nestlé в Україні налічує близько 5300 працівників. Найбільшими сегментами бізнесу є кулінарія (ТМ „Торчин”), кава та напої (ТМ NESCAFÉ), кондитерські вироби (ТМ „Світоч”) та продукти швидкого приготування (ТМ „Мівіна”).
Компанія успішно працює і в таких напрямках, як дитяче та спеціальне харчування, корми для домашніх тварин, готові сніданки. Ми вважаємо, що всі продукти та напої можуть бути корисними і відігравати важливу роль в збалансованому харчуванні та здоровому способі життя.

З питань участі та співпраці:
Юлія Нікітченко
тел.: +38 063 241 85 49
e-mail: workcenter.ef@gmail.com