Крістофер Хартвелл

Професор Борнмутського університету, Велика Британія

Крістофер Хартвелл

Професор Борнмутського університету, Велика Британія

Biography

Доктор Крістофер Хартвелл є професором Борнмутського університету (Велика Британія), співробітником та колишнім президентом Центру соціальних та економічних досліджень (CASE) у Варшаві, а також запрошеним старшим науковим співробітником Інституту дослідження емерджентних ринків Європейської міжнародної бізнес-школи в Китаї (CEIBS-IEMS).
Професор Хартвелл є провідним дослідником з проблем еволюції економічних інституцій, у коло його наукових інтересів входить інституційний розвиток, зокрема взаємодія між фінансовими, політичними та економічними інституціями. Йому належать праці з міжнародної торгівлі та економічної інтеграції у контексті трансформаційної динаміки. Значна частина його дослідної програми фокусується на правах власності, їх кількісній оцінці та еволюції, а також тому, як вони сприяють ключовим макро- та мікроекономічним результатам.
Учений публікується у престижних політологічних та економічних виданнях, таких як JCMS: Journal of Common Market Studies, Cambridge Journal of Economics, Journal of Economic Policy Reform, Regional Studies, and Post-Communist Economies, а також регулярно виступає в друкованих та інших СМІ, коментуючи нагальні економічні питання. Окрім дослідницької роботи, він консультував з питань економічної політики уряди та приватний сектор Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Польщі, України, Російської Федерації, Хорватії, Боснії та Республіки Косово. Також працював у групі Світового банку у Тонга як представник Міжнародної фінансової корпорації та Міністерства фінансів США.