Давід Гільгур

Засновник, голова британського офісу Vimes Consulting

Давід Гільгур

Засновник, голова британського офісу Vimes Consulting

Biography

Давід пропрацював більше 6 років в британському підрозділі Bloomberg, де відповідав за роботу з найбільшими світовими фінансовими корпораціями а також макроекономічний аналіз СНД і країн Східної Європи. Отриманий досвід і ділові зв’язки надихнули його на створення Vimes Consulting і розвиток ділових відносин між Україною і Великобританією. Девід закінчив університет Манчестера, Великобританія, де отримав ступінь магістра в галузі фінансів і економіки.
Давід Гільгур реалізував понад 40 проектів з розробки експортних стратегій, в тому числі в тісній співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, EU4Business в Україні, Офісом з просування експорту, Інститутом експорту і міжнародної торгівлі Великобританії, Посольством України в Сполученому Королівстві Великобританії і Північної Ірландії та іншими.
Давід — спікер багатьох великих бізнес-заходів в Україні та Великобританії, в тому числі Kyiv International Economic Forum, World Trade Summit in London, Made in Ukraine Tech Startup, дискусій, організованих Ukrainian-British City Club та інші.