Булент Акма

Професор економічного факультету Університету Анадалу, Турція

Булент Акма

Професор економічного факультету Університету Анадалу, Турція

Biography

Булент Акма закінчив економічний факультет університету Анадолу та отримав ступінь магістра, а пізніше – доктора наук при кафедрі міжнародної економіки та економічного розвитку Стамбульського університету.
В даний час науковець є професором еконмічного факультету Університетіу Анадолу, Туреччина. Його наукові інтереси зосереджені на двох суміжних областях. Перший – це природні ресурси та економіка навколишнього середовища, енергетика та економіка води, а другий – макроекономіка та економічний розвиток. Він брав участь у багатьох міжнародних конференціях, семінарах та літніх-зимових школах, а також є співучасником міжнародного дослідницького проекту.
Булент Акма працював запрошеним професором в університетах Великобританії і займався дослідницькою діяльністю в університетах США. Професор Акма також є науковим співробітником в RSA International і має статус FeRSA.
Вчений має більш ніж 50 опублікованих статей, 4 монографіїІ а такоє є автором опублікованих міжнародних звітів. Науковець є рецензентом, редактором і членом редакційної колегії більш ніж 20 міжнародних журналів. З недавніх пір Булент Акма виконує міжнародні огляди Проекту UKRI (Британська Рада з досліджень та інновацій) та ESF (Європейський науковий фонд).